Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • leemur realistlik loomafiguur

Leemur – realistlik loomafiguur

4,90

Leemurid on üks väheseid loomi, kes elavad matriarhaalses ühiskonnas, mis tähendab, et emastel leemuritel on rühma üle suurem kontroll kui isastel leemuritel. Leemurirühmad käituvad aga väga sarnaselt teiste primaatidega, nad toidavad üksteist ja hooldavad ning magavad üksteise lähedal.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

 

Laos

Tootekood: leemur-387177 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 7 cm x 3.5 cm x 7 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

9   283
9   89
168   120
11   239