Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • puidust male mängukomplekt
  • puidust male mängukomplekt

Lauamäng male

17,90

Tõeliselt klassikaline male, mis pakub mõnusalt veedetud kvaliteetaega üheskoos! Mõeldes enda järgmist käiku, ei treeni mängijad mitte ainult keskendumisvõimet ja kannatlikkust, vaid ka mälu.

Male on pikka aega olnud üks maailma populaarsemaid mänge ja seda peetakse üheks parimaks strateegiamänguks, mis on kunagi välja töötatud. See on “kuningate mäng”, kuna 2 mängijat liigutavad kordamööda oma nuppe laual ringi, püüdes lüüa oma vastase kuningat, et saavutada võit.

Mäng ilmus esmakordselt Indias umbes aastal 600 pKr ja sealt levis see Aasiasse, Lähis-Idasse ja Euroopasse. 20. sajandiks oli huvi mängu vastu plahvatuslikult kasvanud kõikjal maailmas – on teada, et sellel on olulisi eeliseid keskendumisvõime, loovuse ja probleemide lahendamise oskuste arendamisel ja tugevdamisel. Samuti aitab see treenida mõlemat ajupoolt. Malemängu ajal kasutab teie aju loogikat, mustrite äratundmist, teeb otsuseid nii visuaalselt kui ka analüütiliselt ning paneb proovile teie mälu.

Iga päev suhtlevad miljonid inimesed igas vanuses ja eluvaldkonnas koolides, parkides, majapidamistes ja Internetis, et nautida üht maailma suurimat mängu – male on mäng, mis ühendab inimesi nii nagu seda ei tee ükski teine mäng!

Klassikaliste puidumängude kollektsioonis on karpidel ja laudadel vapustav tume puiduviimistlus, sealhulgas ehtsast puidust spoonid, kvaliteetne töötlus ja kvaliteetsed komponendid. Need on disainitud ja valmistatud nii, et nendega oleks hea mängida ja neid oleks suurepärane vaadata. Sellel malekomplektil on kaunis ehtsast puiduspoonist alus ja intarsiapuidust mängulaud, samuti elegantne mahagonipuidust viimistlus servade ümber.

 

 

Ainult 2 laos

Tootekood: kräss-male-EAN-4897012758946 Kategooriad: , ,

LISAINFO

Komplektis on 32 heledat ja tumedat puidust malenuppu, 1 mängulaud ja juhend.

Mõõdud: mängualus avatult ca 36cm x 36cm.
Karp ca: 190 x 270 x 65 mm
Sobilik alates 6. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

Toote avapilt on illustratiivne.

Jälgi meid Instagramis

2   7
3   198
66   332
3   400
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.