Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Kristallide kasvatamise keemiakomplekt

Kristallide ise tegemise komplekt

11,90

Kaasaegne kristallide ise tegemise ja kasvatamise komplekt, kus saab tänu illustreeritud juhendile ja rikkalikule teadusinstrumentide komplektile teha mitmeid põnevaid katseid kristallide kasvatamisega!

Teaduskatsete tegemine on lõbus ning sellesse komplekti on koondatud kokku lihtsad kristallikatsed, mida on võimalik kergete võtetega üheskoos teha! Uskumatu kogemus on avastada keemilisi reaktsioone ja luua midagi täiesti ise!

Selles keemiakomplektis olevad projektid õpetavad toreda tegutsemise ja hämmastavate katsete kaudu füüsika, keemia ning bioloogia põhitõdesid.

Eesmärk on tekitada huvi teadusliku uurimuse vastu ja julgustada alati küsima „kuidas?“ ning “miks?”. Haara laborikittel ja kaitseprillid, ava komplekt ning avasta hämmastav kristallide maailm!

Laos

Tootekood: Clementoni-09-50575-kristallide-kasvatamine-krass Kategooriad: , ,

LISAINFO

Komplektis: kindad, lusikakujuline spaatel, pintsetid, 50ml mõõteklaas koos kaanega, kaltsiumsulfaat (kips)*, katseklaasi turvavõti, 8 kotikest alumiiniumkaaliumsulfaati (maarjajää)*, erinevad plastvormid, katseklaas strontsiumaluminaadiga (helendav pulber)***, piltidega kasutusjuhend.

* Lisajuhised pakendil ja kasutusjuhendis.

Sobilik alates 8. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

Jälgi meid Instagramis

11   85
10   144
4   182
16   174
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.