Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • lapse ajukeskne kasvatus
  • lapse ajukeskne kasvatus raamat
  • 29480-1-scaled.jpg
  • 29481-scaled.jpg

Käsiraamat lapsevanematele “Lapse ajukeskne kasvatus”

24,90

Pole harvad juhud, kui Sinu kõige armsam väike põnn käitub kui kõige jõledam koletis, kelle magamaminekut lihtsalt ei jõua ära oodata. Selles praktilises käsiraamatus selgitatakse uut lähenemist lastekasvatusele – ajukeskset kasvatust.

Sinu põnni tabab keset poodi jonnihoog. Su viieaastane keeldub hommikul riidesse panemast. Kolmandas klassis käiv laps mossitab pingil, selle asemel, et teistega kaasa mängida. Kas kogu maailma lapsed on haaratud mingisse vandenõusse, mille eesmärk on vanemate elu põrguks teha?

Tegelikult mitte. Lihtsalt nende arenev aju sunnib neid vahel käituma mõistatuslikult. Kergelt ja arusaadavalt on lahti räägitud, kuidas on aju erinevad osad omavahel seotud, kuidas tekivad jonnihood ja hirmud ning kuidas on võimalik neid ära hoida, leevendada ja parandada nii, et te jääte ise terve mõistuse juurde ning aitate oma lapse ajul lõimuda just nõnda, et temast kasvab terviklik täiskasvanu, kes on teadlik oma tunnetest ning oskab neid juhtida.

Kuidas selliseid olukordi vältida, lahendada ja aidata oma lapse mõistuse arengule võimalikult kaasa – just sellest käesolev raamat räägibki.

Laos

Tootekood: lapse-ajukeskne-kasvatus-9789949850235 Kategooriad: ,

LISAINFO

Lehekülgi: 228
Mõõdud: 143×215mm

Jälgi meid Instagramis

23   154
5   150
13   427
8   160
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.