Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • 1000046443.jpg
  • riidest kangad mänguriie loovmäng rätikud
  • 1000051583.jpg
  • 1000051581.jpg
  • riidest kangad mänguriie loovmäng rätikud
  • riidest kangad mänguriie loovmäng rätikud

Kangast värviline rätik

1,50

Kangast värviliste rätikutega on mänguvõimalused lõputud ja loovus saab lennata kõrgustes, just nii nagu laste mäng olema peakski! Läbi loomingulise mängu toimubki kõige suurem areng!

Neid klassikalisi mänguvahendeid saab kasutada lõputul hulgal ka teistes mängudes ja tegevustes. Värvilisi, lihtsaid, kuid võluvaid kangast rätikuid saab kasutada loovmänguks, lugude ja väikeste maailmade loomiseks, kuid koos teiste elementidega võivad need olla muu hulgas osaks matemaatilistes, keele- ja sensoorsetes mängudes.

Lisaks sobivad värvilised sallid  kasutamiseks nii kodus kui lasteaias, tantsurühmas, mustkunstietenduses, muusikaliseks mänguks jne. Edukalt saab neid kergeid rätikuid drapeerida, keerata, sõlmida, silmuseid teha, koos või eraldi kanda ning kasutada loendamiseks, värvuste õppimiseks kui ka enda fantaasiarikaste lugude välja mõtlemiseks.

Laos

LISAINFO

Mõõdud: ca 60 x 60 cm
Materjal: nailonkangas

Valikus on 20 erineva värvitooni vahel.

Toode komplekteeritakse juhuslikkuse alusel, eelistuste korral palume kirjutada ostukorvi infolahtrisse ning võimalusel arvestame sellega.

Kangaid saab pesta külma veega, mitte pleegitada ega kuivatis kuivatada. Masinpesu võib põhjustada mõningaid kahjustusi, kokkutõmbumist või värvi tuhmumist.

Toote avapilt on illustratiivne.

Sobilik alates 4.eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

 

Jälgi meid Instagramis

3   98
126   38
6   277
7   97
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.