Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Nutikas Aabits lastele
  • Nutikas aabits raamat
  • Nutikas aabits heliga

Heliga raamat “Nutikas aabits”

19,90

Heliga nutikas aabits on mõeldud mudilasele, kes teeb tutvust tähtedega ning naudib lustakaid luuletusi antud häälikutega. Aabits ühendab traditsioonilise ja uudse, tuues kuuldavale nupule vajutamise järel kaasahaarava luuletuse.

Sõnavalik kajastab tänapäeva lapse maailma: igal leheküljel leidub mõni vahva ametimees või seikluslik tegelane, aga ka midagi loodusest, toidust ja tehnikast. Viguriga värsid pakuvad seoste otsimise, sõnamängu ja lugemise harjutamise lusti. Nagu ikka vanades heades täheõppimise raamatutes esitatakse eesti tähestiku järjekorras vastava tähega algavaid sõnu.

Sõnade juurde on lapsepärased pildid joonistanud kunstnik Maite Kotta. Raamatu kõrval oleval paneelil saab tähenupule vajutades kuulata lõbusat salmikest, mille on kirjutanud Riina Lamp ja sisse lugenud Anti Kobin.

Laos

Tootekood: koolibri-nutikas-aabits-9311 Kategooriad: ,

LISAINFO

  • Lehekülgi: 18
  • Mõõdud: 295×295

Tähelepanu! Raamatu helides on kuuldavad tähenimed mitte häälikud! Häälik ei ole sama, mis täht. Tähti me näeme ja kirjutame, aga häälikuid kuuleme ja hääldame.

Raamatus ei ole C, Q, W, X ja Y võõrtähte, sest neid kasutatakse ainult võõrnimede, võõrnimetuletiste ja võõrkeelsete sõnade (tsitaatsõnade) kirjutamiseks.

Toote avapilt Astra Mäerand.

Jälgi meid Instagramis

7   63
22   161
21   509
17   207
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.