Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • hambahari lastele
  • hambahari lastele

Hambahari lastele, 2-6a

5,20

Väikelapse hammaste regulaarne harjamine on ainus viis kaitsta tema piimahambaid katu ja lagunemise eest – hammaste eest hoolitsemine on väga oluline! Korralik ja kindel hambapesurutiin loob tugeva vundamendi tugevate hammaste kasvamiseks ning tervisliku suuhügieeni kogu eluks!

Laste hambapesu võib kohati olla korralik väljakutse, harjutamine kaks korda päevas hambapesuga on suurepärane viis tulevastele headele hambapesuharjumustele aluse panemiseks. Mida varem alustada, seda tõenäolisemalt peavad lapsed vanemaks saades kinni heast hambapesurutiinist.

GUM KIDS hambaharjad on spetsiaalselt loodud väikelastele vanuses 2–6 aastat, aidates neil õppida õigesti hambaid pesema ja ennetades hambakaariese tekkimist olulises arenguetapis.

Pehmed harjased eemaldavad õrnalt ja põhjalikult laste hammastelt katu. Ergonoomiline käepide tagab mugava haarde, iminapaga vars aga hambaharja lihtsa ja hügieenilise hoiustamise.

 

Laost otsas

Tootekood: gum-baby-2-6-hambahari-903M2 Kategooria:

LISAINFO

Sobilik oma suuruse tõttu kõige enam just 2-6-aastastele lastele.

Kaasas hoiukarp otsiku kaitsmiseks.

Hambahari komplekteeritakse juhuslikult. Kindla värvitooni soovi korral jäta teade ostukorvis lisainfo lahtrisse, võimalusel püüame sellega arvestada.

Jälgi meid Instagramis

4   83
588   193
11   72
7   57
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.