Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • elektriõpetuse komplekt
  • elektroonika lastele
  • 2320734c

Elektriõpetuse mängukomplekt

39,90

Teekond elektrimaailma saab alguse toimivatest elektroonilistest vooluahelatest! Tänu patenteeritud moodulitele muutub vooluahelate tegemine väga lõbusaks!

Mäng, mis tutvustab lastele üldtuntud, kuid samas keerulist teemat, lastes neil oma kätega katsetada midagi uut ja väljakutseid pakkuvat. Täpsus ja toimiva vooluahela võimekus õpetab kõiki elektroonikasaladusi iseseisvalt ning lõbusalt. Põnev mäng, mis stimuleerib lapse intelligentsust, kui ta ehitab komponente ja loob elektrilisi vooluahelaid, mis kõik töötavad erinevalt.

Lisaks juba kokkupandud elementidele on komplektis 18 monteeritavat moodulit, mis muudavad mängu veelgi põnevamaks ja sisukamaks.

Mängus oleva elektroonikaga saab panna tuled põlema ja aktiveerida andurid, ühendades moodulid ja juhtmed täiesti turvaliselt spetsiaalsel töölaual.

Mäng sisaldab üle 20 erineva raskusastmega elektriahela, 10 topeltkaarti ja detailseid materjale, mis annavad palju inspiratsiooni.

Laost otsas

Tootekood: 09-50733-Clementoni-elektrikomplekt-krass Kategooriad: , ,

LISAINFO

Komplektis:
sahtlitega tööpink, väike tööpink, rohelised ja punased LED-tuled, fototransistor, summer, kondensaatorid, takistid, transistorid, potentsiomeeter, nupp, lüliti, patareipesa ja 3 sulavkaitset, 10/15cm voolujuhtmed, vooluringidega illustreeritudkaardid, kleebised, illustratsioonidega juhis.

Sobilik alates 8. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

Jälgi meid Instagramis

12   377
9   84
8   128
22   161
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.