Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Crayon rocks sojavahakriidid
  • Crayon rocks sojavahakriidid 32 tk

Crayon Rocks sojavahakriidid, 32tk

28,90

 

Crayon Rocks kivikriidid on suurepärane värvimisvahend väikelastele!

Sellest kotist leiate 32 kivikriiti, kaheksas põhivärvuses ja kaheksas pastelses värvuses, lisaks veel 16 värvi, sealhulgas näiteks kuld, hõbe, türkiis ja palju muud.

Värvikriidid on erksad ja värvilised, neid on lihtne ja mugav kasutada. Kivikriitide kuju ja suuruse on hoolikalt paika pannud erialaspetsialistid, et need sobiks just lapse käe haardega ja edendaks pliiatsihoidu. Kivide suurus 2.54 x 1.9 cm (piltidel võivad kriidid tunduda suuremad) on laste jaoks parim ja väikese käe jaoks loomulik. Kuigi kriidid võivad tunduda väiksemad võrreldes tavapäraste kriitidega, siis tegelikult on neis värvimaterjali mahtu hoopis rohkem, sealjuures ei määri kriidid käsi ega riideid. Nende kriitidega joonistades ei teki paberile üleliigset vahapuru, mida iga natukese aja tagant paberilt ära pühkida tuleks ja kriidi pind on meeldiv, mitte liigselt nakkuv ega ka libe.

Need looduslikud sojavahakriidid on valmistatud USA-s, toodetud sojast ja on värvitud looduslike mineraalpigmentidega. Mittetoksiline, läbinud testid, mis vastavad nii USA (ASTM F963 Toy Safety Standards) kui Euroopa (EN71 European Toy Safety Standards) nõuetele. Auhinnatud Parents Choice Award auhinnaga.

Sobilik alates 3. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

Looduslike koostisosade tõttu võib kriitidele tekkida aja jooksul heledam vahakiht, mis ei muuda kuidagi kriitide kasutusomadusi ja on soovi korral võimalik kergesti eemaldada.

Esimene tootepilt www.instagram.com/appleblossom63601

1 laos

Tootekood: Kivikriidid-nat-32 Kategooria:

Instagram

3   207
3   72
11   162
17   103