Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • 1000024045-scaled.jpg
  • Montessori binoomkuup
  • binoomkuup
  • 1000024038-scaled.jpg
  • 1000024014-scaled.jpg
  • binoomkuup2
  • Montessori binoomkuup

Binoomkuup

35,90

Binoomkuup (ingl. keeles binomial cube) on Montessori pedagoogika meeltevahend mustrite ja järjekorra mõistmiseks erineva suurusega kuupide ning prismade vahel suuruse, värvi ja kuju alusel.

Binoomkuup koosneb kahest erineva suurusega kuubikukomplektist (binomial), millest suuremad kuubikud on jagatud väiksemateks tükkideks ja kokkuvõttes on selles 8 üksikut plokki. Kuubikute paigutamine õiges järjekorras võimaldab lastel mõista binomiaalvalemite põhimõtet, lisaks arendab käe-silma koordinatsiooni ja probleemide lahendamise oskusi.

Olenevalt arengutasemest võib laps nimetada ka iga üksiku kuubi numbrite või tähtedega. Arvutused nagu 4²x3 või 4x4x3 on võimalikud ka binoomkuubikuga.

Montessori binoomkuup on valmistatud vastupidavast puidust ning see on suurepärane õppevahend lastele, et õppida visuaalselt,  kogemuslikult ja kes soovivad matemaatikat uurida mänguliselt ning loominguliselt.

Laost otsas

Tootekood: 3033-montessori-binoomkuup Kategooriad: , , ,

LISAINFO

Komplektis on

8 värvilist üksikut plokki
1 hingedega kuubikujuline raam
1 kate raamile

Valmistatud puidust.

Mõõdud ca 9 x 9 x 9 cm

Binoomkuubi õppetegevus:

Alustuseks eemaldatakse puidust kasti kaas ja avatakse külgseinad. Nüüd eemaldatakse kõik ülemised elemendid ja pannakse kõrvale, seejärel alumised.

Lihtsamaks kokkupanekuks sorteeritakse kuubikud või prismad värvi järgi. Puitkasti kaas pakub abi ja on lapsele kontrollmehhanismiks, sest õige paigutus on märgitud kaanele.

Alustatakse punase matriitsiga (kuubikuga), mis asetatakse puitkasti nurka. Prisma valitakse puna-mustade prismade hulgast ja asetatakse nii, et selle punane külg puutub kokku kuubi küljega; punasest punaseks.

Teine punane-must prisma asetatakse punase kuubi teisele küljele. Nüüd on eestpoolt (vahes) näha kaks musta küljepinda.

Must-sinine prisma asetatakse nüüd sellesse pilusse (must mustal; seega sinise pinnaga üles või alla). Seejärel on binoomkuubiku esimene tase valmis.

Esimene tase on nüüd teise taseme mall. Punane ja must prisma asetatakse karbi nurka punase poolega üle punase kuubi. Must-sinised prismad asetatakse punase-musta nurgaprismast vasakule või paremale (taas värv värvile, siin must mustale).

Sinine kuubik sisestatakse ülejäänud pilusse.

Nüüd saab võrrelda, kas valminud binoomkuubiku muster ühtib kaanel oleva joonisega.

 

Soovituslik Montessori õppevahend alates 4. eluaastast.

 

Jälgi meid Instagramis

3   98
126   38
6   277
7   97
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.