Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • 100% naturaalne lanoliin rinnanibude kaitsmiseks ja valu leevendamiseks imetamise ajal
  • orgaaniline igemegeel beebidele hammaste tuleku leevenduseks kummeli ja aloe veraga looduslik naturaalne

100% naturaalne lanoliin rinnanibude kaitsmiseks ja valu leevendamiseks imetamise ajal

10,90

100% puhtast lanoliinist kreem on asendamatu imetamise ajal tekkiva tundlikkuse, lõhede ja valulikkuse korral. Toodet võib kasutada imetamise ajal, seda ei pea maha pühkima.

Soovitame kreemi määrida kohe esimese imetamise algusest peale, igal korral enne imetamist, et valmistada nibud ette imetamise protsessiks. Kasuta kreemi nii imetamisele eelnevalt kui ka imetamise järgselt, et valulikkust leevendada ja nibusid pehmendada. Toodet võib kasutada ka rinnapumba kasutamise ajal.

Alphanova Sante bränd on loodud spetsiaalselt rasedatele ja sünnitanud emadele ning nende nahaprobleemide ennetamiseks ja leevendamiseks. Alphanova Sante sarja toodete koostisosad on vähemalt 99.3% naturaalsed ja tooted kannavad ECOCERT sertifikaati.

Alphanova Sante sarja toodetes ei kasutata ühtegi koostisosa, mis võiks kahjustada raseda tervist või loote arengut, see ei sisalda lõhna-, värv ega säilitusaineid.. Alphanova Sante tooteid soovitavad ka Prantsuse ämmaemandad rasedatele.

Laos

Tootekood: Heveren-Alphanova-3760075071011-lanoliinkreem Kategooriad: ,

LISAINFO

100% naturaalne lanoliin rinnanibude kaitsmiseks ja valu leevendamiseks imetamise ajal, 40ml.

  • Ei sisalda lõhna-, värv ega säilitusaineid.
  • Testitud arstide järelvalve all.
  • Alphanova Sante sarja toodete koostisosad on vähemalt 99.3% naturaalsed ja tooted kannavad ECOCERT sertifikaati.
  • Koostisosad on seebi ja SLS ja ALS vabad. Samuti ei kasutada koostises GMOd, parabeene, ftalaate, loomseid päritolu komponente, dimetikooni, fenoksüetanooli, triklosaani, formaaldehüüdi, värvaineid, eeterlikke õlisid, allergeenne.
  • Ei kasutata ühtegi koostisosa, mis võiks kahjustada raseda tervist või loote arengut, seda kreemi soovitavad ka Prantsuse ämmaemandad rasedatele.
  • Võib kasutada imetamise ajal, seda ei pea maha pühkima.
  • Lanoliinkreemi võib kasutada ka rinnapumba kasutamise ajal.

Kasutamine: Pese käed. Kanna kreemi sõrmeotsale ja hõõru rinnanibud kreemiga sisse. Ära pühi kreemi enne imetamist maha. Kasuta kreemi enne imetamist, peale imetamist ja ka rinnapumba kasutamise ajal. Kasuta kreemi nii imetamise eelnevalt kui ka imetamise järgselt

Koostisained: 100% puhas lanoliin.

NB! KUUMADE või KÜLMADE ilmade perioodil soovitame tellida antud toode Smartpost Itella automaati, kuna need asuvad üldjuhul siseruumides ja nii saab minimaliseerida ohtu toote külmumise või riknemise osas.

Jälgi meid Instagramis

12   499
9   95
8   134
22   162
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.