Naturaalsest mesilasvahast küünalde meisterdamise komplekt (15tk)
€16,90
Mesilasvahast küünalde meisterdamise komplekt on looduslähedane ja arendav tegevus igas vanuses lastele ja peredele. See tee-ise-komplekt sisaldab kõike vajalikku, et valmistada 15 kaunist mesilasvahast küünalt, mis toovad tuppa soojust, valgust ja mesilasmaagia tunde.
Kärjelehed on valmistatud puhtast Eesti mesilasvahast, mille kuldne toon ja õrn mesimagus lõhn loovad mõnusa ja rahuliku meeleolu. Mesilasvaha on 100% looduslik materjal, mis põleb puhtalt, ei eralda mürgiseid aineid ja aitab isegi õhku puhastada.
Küünalde tegemine on lihtne ja käepärane: vaha soojeneb peopesade vahel ning sellest saab kerge vaevaga veeretada kauni küünla. See protsess arendab laste peenmotoorikat, ergutab haistmismeelt ja pakub rõõmu isetegemisest.
Komplekti karbis „Mumm“ on lisaks kaasas puidust mesilane, mille laps saab ise värvida – näiteks kuuseehteks või toakaunistuseks. (Värve ja pintsleid komplektis ei ole, kuid leiad need siit).
Mesilasvahast küünalde meisterdamine on suurepärane viis rääkida lastele:
-
tuleohutusest ja küünalde turvalisest kasutamisest;
-
mesindusest ja mesilaste tähtsusest;
-
käsitöö väärtusest ja loovusest.
Tegemist on täiusliku loovtegevusega pimedateks õhtuteks, jõuludeks või küünlapäevaks, mis ühendab õppimise, meisterdamise ja looduse ilu.
Miks valida see komplekt
-
Valmistatud puhtast Eesti mesilasvahast
-
Komplektis kõik vajalik 15 küünla tegemiseks
-
Kaasas piltidega õpetus ja juhend
-
Arendab peenmotoorikat ja loovust
-
Sobib meisterdamiseks, kingituseks ja õppetegevuseks
-
Põleb puhtalt ja puhastab õhku
Laost otsas
LISAINFO
Tooteinfo
Komplektis: materjal 15 küünla valmistamiseks, piltidega õpetus ja kasutusjuhend, 1 puidust mesilasfiguur (värve ja pintsleid komplektid pole, kuid sobib värvimiseks akrüül- või guaššvärvidega, mis leiad siit.)
Põlemisaeg: umbes 1,5 tundi küünla kohta
Ohutu: Mesilasvaha põleb puhtalt, ei eralda mürgiseid aineid ja aitab isegi õhku puhastada
Materjal: 100% puhas Eesti mesilasvaha
Sobib: lastele ja täiskasvanutele
Toodetud Eestis
Liis –
Kolmesele ja viiesele väga meeldis! Väga mõnus meisterdamine, pärast oma tehtud küünalde süütamine ja nende põlemise jälgmine 🙂