Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • snäkitops beebile
  • silikoontops
  • Jollein2022_1896
  • snäkitops lapsele

Snäki- või joogitops, kaks ühes, salveiroheline

11,90

Silikoonist sööginõud on lastele ohutud ja sobivas suuruses, mis aitab lapsel ennast iseseisvalt teenindada ning harjutada eluks vajalikke oskuseid. Nõud on valmistatud vastupidavast silikoonist ning kergesti puhastatavad.

Mugavas snäkitopsis saab hoida puuvilju, küpsiseid, riisivahvleid, rosinaid, muid snäkke või kasutada seda ülejääkide hoiustamiseks, et need sellega koos hiljem mugavalt üles soojendada. Kaane keskel on spiraalne avaus, et laps saaks topsist näksi haarata ning topsi maha kukkudes on segadust vähem, kuna kõik snäkid ei lenda välja. Kaas käib tugevalt peal, seega ei tule see kogemata lapsel pealt ära ja tagab puhtama ja ohutuma söömise.

Eemaldades kaane, saab topsi kasutada mugavalt ka joogi joomiseks. Tops on lapsele parajas suuruses ning kerge, mistõttu saab harjutada iseseisvat tegutsemist.

Vastupidavate, ohutute, kergete ja disainilt tagasihoidlike nõudega on lapsel mugav harjutada iseseisvat söömist. Kergelt painduvat silikoonmaterjali on lapsel lihtne käes hoida, see ei lähe kuumaks ega purune.

Enam ei pea otsima rosinaid ka nädalaid hiljem magamistoast või kamapalle enda kinga seest. Snäkitopsist saab laps turvaliselt iseseisvalt snäki kätte ning tops ei libise kuhugi, sest tänu matile silikoonpinnale ei ole nõud libisevad.

Kõik nõud taluvad temperatuuri vahemikus 230 soojakraadist kuni -20 miinuskraadini. Lisaboonusena kaaluvad nõud vähe, nii saab need mugavalt reisile või külla minnes kaasa võtta. Pärast söömist võib silikoonist nõud julgesti asetada nõudepesumasinasse või ülejääke hoiustada mugavalt külmkapis.

Vaata ka samast sarjast müügil olevaid teisi toidunõusid, põllesid ning lisaks leiab meilt muid päriseluks vajalikke vahendeid siit.

Ainult 1 laos

Tootekood: 708-007-00095-silikoonist-snäkitops-salveiroheline-jollein Kategooria:

LISAINFO

Tassi läbimõõt 7,5 cm, kõrgus 7 cm.

100% silikoonist, BPA-, PVC- ega ftalaatidevabad.

Tohib kasutada sügavkülmas, mikrolaineahjus ja tavalises praeahjus, samuti võib pesta nõudepesumasinas.

 

Jälgi meid Instagramis

11   85
10   144
4   182
16   174
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.