Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Klapiraamat meie head harjumused kommetest viisakusreeglid raamat lastele

Klapiraamat “Meie head harjumused”

10,20

Vahvate piltidega raamatus räägitakse lapsele, kuidas enda eest hoolitseda ja miks on see oluline. Saame teada, kui kaua tuleb hambaid pesta, miks on oluline juukseid kammida, millal keha kreemitada ja kuidas märjad juuksed kiiresti kuivaks saada.

Hommikuti vannitoas on kõigil kiire, ema paneb väikevenna potile ja võtab tal ööriided seljast. Isa käib enne tööd kähku duši all ning Luisa peseb nägu ja hambaid. Ei tohi unustada ka juukseid kammida, mille järel lähevad suured tööle ja väikesed kooli või lasteaeda.

Ka päeval tuleb mitu korda käsi pesta, sest mängides saavad need mustaks, küüned peavad olema lühikesed, et sinna mustust ei koguneks. Kui juuksed on pikaks kasvanud, läheme juuksuri juurde. Pärast vanniskäimist tuleb nahka kreemitada ning õhtul saame jälle vannitoas kokku, sest hambad peab enne und ära pesema.

Järjekordne lasteraamat „Aga miks?ˮ sarjast, mis suunab lihtsa teksti ja toredate piltide abil arutlema olulistele teemade üle. Detailsed pildid sobivad iseseisvaks uurimiseks, klappide alt leiad põnevat lisa.

Laos

Tootekood: Koolibri-meie-head-harjumused-9562 Kategooriad: , , ,

LISAINFO

  • Pappraamat
  • 14 lk
  • 18x19cm

Jälgi meid Instagramis

287   97
9   118
5   210
5   110
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.