Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Klapiraamat hoolime aitame jagame klapiraamat montessori raamat kõvade lehtedega tugevate lehtedega raamat väikelapsele populaarne realistlik realistliku sisuga
  • klapiraamat montessori raamat kõvade lehtedega tugevate lehtedega raamat väikelapsele populaarne realistlik realistliku sisuga
  • Klapiraamat hoolime aitame jagame

Klapiraamat “Hoolime, aitame, jagame”

10,20

Igal pool ümbritsevad meid teised inimesed. Kui me oskame teisi tähele panna, neid kuulata ja nendega arvestada, siis teeb koosolemine rõõmu.

Väikelastel on ehk kõige raskem õppida asju jagama. Aga kodus pead ju õdede-vendadega jagama isegi oma ema ja isa, rääkimata siis veel diivanist, vannitoast või televiisorist. Alati ei saa teha seda, mida hetkel tahad. Kuidas ka teiste vajadustega arvestada ja mitte tülli minna?

Raamatus esitatakse mõned lihtsad reeglid, mille järgimine muudab maailma palju sõbralikumaks. Erinevaid olukordi analüüsides saad järele mõelda, kuidas sina käituksid ja probleemi lahendaksid.

Järjekordne lasteraamat „Aga miks?ˮ sarjast, mis suunab lihtsa teksti ja toredate piltide abil arutlema olulistele teemade üle. Detailsed pildid sobivad iseseisvaks uurimiseks, klappide alt leiad põnevat lisa.

Laos

Tootekood: Koolibri-hoolime-aitame-jagame-9550 Kategooriad: , , ,

LISAINFO

  • Pappraamat
  • 14 lk
  • 18x19cm

Jälgi meid Instagramis

23   154
5   150
13   427
8   160
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.