Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

Allahindlus!
  • crayon rocks rasvakriidid
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • Crayon rock kriidid
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • CR-3 yr old grip
  • TW_20161116_Immenz_crayonrocks_LR_006
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Crayon Rocks sojavahakriidid, 64tk

Original price was: €41,90.Current price is: €29,90.

Crayon Rocks kivikriidid on suurepärane värvimisvahend väikelastele!

Crayon Rocks kriidid on parajalt pehmed ja lihtsalt kasutatavad, nii et lapsed saavad neid mugavalt kasutada ning luua värviküllaseid pilte. Kriidid on inspireeritud loodusest, ohutud ja mittetoksilised, seega sobivad suurepäraselt lastele.

Värvikriidid on erksad ja värvilised, neid on lihtne ja mugav kasutada. Kivikriitide kuju ja suuruse on hoolikalt paika pannud erialaspetsialistid, et need sobiks just lapse käe haardega ja edendaks pliiatsihoidu.

Kivide suurus 2.54 x 1.9 cm (piltidel võivad kriidid tunduda suuremad) on laste jaoks parim ja väikese käe jaoks loomulik. Kuigi kriidid võivad tunduda väiksemad võrreldes tavapäraste kriitidega, siis tegelikult on neis värvimaterjali mahtu hoopis rohkem, sealjuures ei määri kriidid käsi ega riideid.

Nende kriitidega joonistades ei teki paberile üleliigset vahapuru, mida iga natukese aja tagant paberilt ära pühkida tuleks ja kriidi pind on meeldiv, mitte liigselt nakkuv ega ka libe.

Crayon Rocks kriidid on suurepärane kingitus, mis ergutab laste loovust ja kunstiarmastust

Laos

Tootekood: 64/16 - CR.JRO.16-64tk-karbis Kategooriad: ,

LISAINFO

Sellest karbist leiate 64 kivikriiti.

Need looduslikud sojavahakriidid on valmistatud USA-s, toodetud sojast ja on värvitud looduslike mineraalpigmentidega. Mittetoksiline, läbinud testid, mis vastavad nii USA (ASTM F963 Toy Safety Standards) kui Euroopa (EN71 European Toy Safety Standards) nõuetele. Auhinnatud Parents Choice Award auhinnaga.

Looduslike koostisosade tõttu võib kriitidele tekkida aja jooksul heledam vahakiht, mis ei muuda kuidagi kriitide kasutusomadusi ja on soovi korral võimalik kergesti eemaldada.

Sobilik alates 3. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

 

Jälgi meid Instagramis

7   63
22   161
21   509
17   207
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.