Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Velokiraptor dinosaurus
  • Velokiraptor dinosaurus1

Velociraptoripoeg (triibuga) – realistlik loomafiguur

4,90

Velociraptor on tuntud erinevatest filmidest, kuid tegelikkuses arvatakse, et nad olid pigem kalkuni suuruses. Nende levikualaks peetakse peamiselt Mongoolia alasid, eriti sisemaad. Tänu rohkelt leitud luudele peetakse seda saurust kunagi laialt levinuks ning tänu sellele teavad palentoloogid nende kohta üpris palju.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

Antud figuuri juurde sobivad suurepäraselt ka meie puidust pusle “Dinosauruste kadunud maailm” ja dinosaurustega pusle.

Laos

Tootekood: saurus-sini-loomafiguur-381027 Kategooria:

LISAINFO

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

5   17
8   197
20   79
24   281