Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • valge kass1
  • valge kass

Valge kass – realistlik loomafiguur

3,40

Vaatamata kasside suurepärasele pimedas nägemisele ei ole kasside nägemine päevasel ajal inimestest väga erinev! Seetõttu on kassid pigem öised jahimehed, kes otsivad väikseid närilisi ja linde. Keskmine kodukass magab umbes 18 tundi päevas ja kipub oma ärkveloleku aega kulutama toidu otsimiseks. Hoolimata sellest, et metsikud kassid on üksikud loomad, naudib kodukass teatavasti inimeste tähelepanu.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile või puslele “Kassipojad”.

Laos

Tootekood: valge-kass-loomafiguur-387368 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 7 cm x 4 cm x 3,5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

5   17
8   197
20   79
24   281