Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Dino Türannosaurus – realistlik loomafiguur

4,90

Türannosaurus on tõenäoliselt kõige tuntum dinosaurus oma tohutu suuruse, metsiku iseloomu ja mitmete filmide tõttu. Tänu paljudele hästi säilinud fossiilidele on paleontoloogid kogu maailmas üksikasjalikult uurinud T-Rexi ja tema väljanägemini on üpris hästi teada.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Antud figuuri juurde sobivad suurepäraselt ka meie puidust pusle “Dinosauruste kadunud maailm” ja dinosaurustega pusle.

 

2 laos

Tootekood: rex-loomafiguur Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.03 kg
Mõõtmed 13 × 4 × 9 cm

Instagram

1   55
1   43
15   185
6   39