Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Surikaat realistlik loomafiguur

Surikaat – realistlik loomafiguur

3,40

Surikaadid kasutavad üksteisega suhtlemiseks laias valikus häälitsusi, mis kõlavad pikkade ulgudega, et hoiatada ülejäänud rühma õhust läheneva ohu eest ja lühikesi topelthaukumisi, et hoiatada neid maapinnalt olevast kiskjast. Surikaatide rühma territoorium hõlmab piisavalt suurt ala, et neil oleks olemas kõik vajalik ellujäämiseks. See hõlmab nii kõva kui ka pehme liivaga alasid, sest kuigi kõva liiv on ideaalne pinnas tunnelite ehitamiseks, nõuab see ka surikaatidel rohkem energiat, et sealt toitu otsida.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale puslele “Savann”.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

 

Laos

Tootekood: surikaat-387125 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 3.5 cm x 2 cm x 6.5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

3   72
8   147
5   189
8   134