Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Puidust õppepusle mesilasest
  • Mesilasest pusle

Puidust õppepusle “Sumisev mesilane”

30,90

Aita lapsel õppida tundma, milline ja kes on kõige töökam putukas ehk mesilane. Nagu Albert Einstein tavatses öelda:”inimestel on ilma mesilasteta neli aastat eksistentsi!” Seepärast soovitas ta tungivalt mesilasi kasvatada, lilleniite istutada või palavatel päevadel need kasulikud putukad vee ligi lasta.

Aidake lastel vaadata putukate maailma lähemalt. Õppida, milliseid etappe mesilased oma elu jooksul läbivad ja andke võimalus oma lastel avastada entomoloogia põnevat maailma. Pusle abil saab selgeks näiteks mesilase anatoomia, uurige, kus toodetakse vaha, kus hoitakse õietolmu ning kus asuvad silmad.

Kaunid käsitsi valmistatud, keskkonnasõbralikud pusled, mis on inspireeritud loodusmaailmast ja Montessori pedagoogika põhimõtetest. Pusletükid sobivad ideaalselt ka värvipliiatsiga hõõrumisteks ja jäljendite tegemiseks. Kujundatud ja valmistatud koos hariduspsühholoogide, arstide ja terapeutidega.

Pusle on eestikeelne!

Mõõdud: 24 x 28 cm.
9 tükki + raam ja kate.
Pusle paksus: 5 mm.
Aluse paksus: 3 mm, kate: 3 mm.
Kaetud sertifitseeritud värvitu ja lõhnatu mittetoksilise lakiga.
Lihtne hoiustamine: puslel on kaas ja 2 elastset paela, mis hoiavad kõiki tükke paigal, kui sellega ei mängita!
Sobilik alates 3. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

Suurepärane kasutamiseks koos mesilasvahast küünalde meisterdamise komplektiga, mille abil saab laps ise enda kätega midagi luua!

Toote avapilt: www.instagram.com/nestling_and_nook 

1 laos

Tootekood: pusle-mesilane Kategooriad: ,

Instagram

3   205
3   72
11   162
17   103