Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • sinine viirpapagoi
  • Sinine viirpapagoi – LH (1)
  • Sinine viirpapagoi – LH (2)
Hetkel otsas!

Sinine viirpapagoi – realistlik loomafiguur

3,40

Kuigi neid nimetatakse mõnikord papagoideks, on viirpapagoi tavalise lemmiklooma mõiste, papagoi aga suurem rühm väikeste papagoidega, kuhu ka too kuulub. Teisisõnu, kõik viirpapagoid on papagoid, kuid mitte kõik papagoid pole viirpapagoid! See lind on pärit Austraaliast ning väga seltsiv linnuline, kes vajab kindlasti endale kaaslast.

Sellele sinisele viirpapagoile leiad suurepärase kaaslase rohelise viirpapagoi meie e-poest!

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

 

Hetkel otsas!

Tootekood: sin-papagoi-loomafiguur-387292 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 7,5 cm x 2 cm x 4 cm.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

8   197
20   79
24   281
8   70