Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Šimpans – realistlik loomafiguur

5,90

Šimpansid on meie kõige lähedasemad elusolevad sugulased, kes jagavad enam kui 98 protsenti inimese geneetilisest koosseisust. Inimestel ja šimpansidel on väidetavalt ka ühine esivanem, kes elas neli kuni kaheksa miljonit aastat tagasi.

Kuigi tavaliselt käivad nad neljakäpukil (hüppeliigesega), suudavad šimpansid püsti seista ja kõndida. Oksalt oksale kiigutades saavad nad üsna tõhusalt liikuda ka puudel, kus nad tarbivad suurema osa oma toidust. Šimpansid magavad tavaliselt puudel ja aega veedavad lehtedest pesasid ehitades.

Mõõdud: 6 cm x 5 cm x 7 cm

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

3 laos

Tootekood: šimpans-387265 Kategooria:

Instagram

3   207
3   72
11   162
17   103