Siil- realistlik loomafiguur

3,40

Siil arvatakse olevat üks vanimaid imetajaid maailmas, hinnangute järgi on siil umbes 15 miljonit meie maakeral elanud. Arvatakse, et siil on selle aja jooksul muutunud väga vähe. Siili põhitunnuseks on okkaline nahk, mille seljapool ja küljed on kaetud umbes 16000 püstise nõelterava okkaga.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Antud loomafiguuri juurde sobib suurepäraselt ka meie realistlik siiliga pusle.

1 laos

Tootekood: siil-loomafiguur Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.021 kg
Mõõtmed 4.5 × 2.5 × 3 cm