Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • siil 387035
Hetkel otsas!

Siil- realistlik loomafiguur

3,40

Siil arvatakse olevat üks vanimaid imetajaid maailmas, hinnangute järgi on siil umbes 15 miljonit meie maakeral elanud. Arvatakse, et siil on selle aja jooksul muutunud väga vähe. Siili põhitunnuseks on okkaline nahk, mille seljapool ja küljed on kaetud umbes 16000 püstise nõelterava okkaga.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile, mitmekihilisele õppepuslele “Loomade jälgedes” , puslele “Eesti metsloomad” või  realistliku siiliga puslele.

Hetkel otsas!

Tootekood: siil-loomafiguur-387035 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 4,5 cm x 2,5 cm x 3 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

5   31
8   198
20   79
24   281