Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Shiba inu koer
  • Shiba inu koer1

Shiba Inu koer – realistlik loomafiguur

4,90

Shiba Inu koeratõug aretati algselt lindude ja väikeste ulukite püüdmiseks ning teda kasutati aeg-ajalt ka metssigade küttimiseks. Ta on üks kuuest Jaapani tõugust: Akita (suur), Kishu, Hokkaido, Kai, Shikoku (keskmine) ja Shiba (väike). Ta on tuntud oma meeleoluka isiksuse, väikeste püstiste kõrvade ja kassilaadse väleduse poolest. Täna on ta tuntud peamiselt seltsikoerana Jaapanis ja Ameerika Ühendriikides.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile  või puslele “Lustakad kutsikad”.

 

Laos

Tootekood: shiba-loomafiguur-387140 Kategooria:

LISAINFO

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

5   25
8   198
20   79
24   281