Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • saksa lambakoera kutsikas realistlik loomafiguur
  • saksa lambakoera kutsikas – 387261-1
  • saksa lambakoera kutsikas – 387261-2

Saksa lambakoera kutsikas – realistlik loomafiguur

3,40

Kuigi saksa lambakoer on oma elu esimesel kahel aastal üsna kleenuke, kasvatab ta kiiresti märkimisväärse lihasmassi. Nad on suured, intelligentsed ja tugevad koerad, turjakõrgus kuni 70 cm ja kaal kuni 50 kg.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile või puslele “Lustakad kutsikad”.

 

Ainult 1 laos

Tootekood: saksa-lambakoera-kutsikas-loomafiguur-387261 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 8 cm x 2 cm x 4 cm.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

3   41
2   64
3   61
7   93