Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Saarmas – realistlik loomafiguur

3,40

Pika, klanitud, voolujoonelise keha ja ujulestadega on saarmad sündinud ujujatena. Neid leidub veekogudes kõigil mandritel, välja arvatud Austraalia ja Antarktika. Sageli nähakse neid selili vees mõnulemas, nende paks karusnahk püüab õhku kinni ja muudab nad osavakas vees liikujaks. Nende karusnahk on väga ihaldatud ja saarmaid on paljudes kohtades kütitud peaaegu hävimiseni.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile, mitmekihilisele õppepuslele “Loomade jälgedes” või puslele “Eesti metsloomad”.

2 laos

Tootekood: saarmas-loomafiguur Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.015 kg
Mõõtmed 9.5 × 2 × 3 cm

Instagram