Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Hetkel otsas!

Rebane – realistlik loomafiguur

3,40

Metsikud rebased elavad umbes 6–7 aastat, kuid mõned rebased on vangistuses teadaolevalt elanud ka 13 aastat. Looduslik rebane jahib linde, hiiri ning teisi väikseid imetajaid.

Mõõdud: 7 cm x 2 cm x 5 cm

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile, mitmekihilisele õppepuslele “Loomade jälgedes” , puslele “Eesti metsloomad” või  realistlikule puslele “Rebased”.

Hetkel otsas!

Tootekood: rebane-loomafiguur-387028 Kategooria:

Instagram

3   205
3   72
11   162
17   103