Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • põhjapõder realisstlik loomafiguur
  • Põhjapõder – 387186
  • Põhjapõder – 387186-2

Põhjapõder – realistlik loomafiguur

7,90

Põhjapõdrad ei lenda, kuid neil on mõnikord punane nina. Need loomad kuuluvad hirvede perekonda ehk Cervidae, kuhu kuuluvad hirved, põdrad ja wapiti. Sarnaselt teistele liigikaaslastele on ka põhjapõtradel pikad jalad, kabjad ja sarved.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale mitmekihilisele õppepuslele “Loomade jälgedes” või puslele “Eesti metsloomad”.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

 

Ainult 1 laos

Tootekood: põhjapõder-387186 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 13 cm x 7 cm x 13 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

3   41
2   64
3   61
7   93