Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Neogrün voolimissavi plastiliin põhivärvustes
  • Ohutud plastiliinid lastele
  • Ohutute plastiliinide komplekt lastele
  • Ohutud plastiliinid lastele
Hetkel otsas!

Põhivärvustes plastiliinid – 4 tk

19,40

Lapsed avastavad värvide maailma omal moel – kõige paremini ikka läbi tunnetamise ja kogemuste! Need põhivärvustes plastiliinid on ideaalsed kunstivahendid igas vanuses lastele, mis ühendab piiramatu mängu ja turvalise sensoorse kogemuse.

Neogrün plastiliinid on lapse- ja keskkonnasõbralikud, mille koostises ei ole inimestele ega loomadele kahjulikke ühendeid. Need on toodetud looduslikest taastuvatest toorainetest, kasutades ohutuid taime- ja mineraalpigmente. Neogrün näpuvärvid ei sisalda parfüüme, parabeene, sünteetilisi värvaineid, naftat ega muid kahjulikke kemikaale, samuti ei sisalda värvid allergeene nagu soja, pähklid, piimatooted, kala ja muna. Sisaldavad nisu.

Valminud kunstiteos taheneb õhu käes paari tunniga, kuid säilitab oma esialgse kuju ja läike, mida saab täiendada ka näpuvärvidega. Soovitame modelleerivat plastiliini kaitsta valguse eest, kui seda ei kasutata, et säilitada taimseid värvaineid. Looduslike pigmentide jälgi saab tekstiililt eemaldada seebise käsnaga, kuid kaitse väärtuslikke pindu otsese kontakti eest plastiliiniga.

Antud plastiliinide juurde sobivad suurepäraselt ka voolimisvormid, voolimisrull ja üksikult ostetavad plastiliinide toonid.

4 x 120 g plastiliini potsikut punases, kollases, sinises ja rohelises värvitoonis.

Palume kasutada ainult järelvalve all, väikeste osade tõttu lämbumisoht.

Hetkel otsas!

Tootekood: plastiliinide-komplekt-põhivärvustes Kategooria:

Instagram

3   71
11   162
17   103
7   136