Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Punane ohutu plastiliin lastele
  • Ohutud plastiliinid lastele
  • Ohutud plastiliinid lastele
  • Plastiliinid lastele

Plastiliin – punane

4,90

Lapsed avastavad värvide maailma omal moel – kõige paremini ikka läbi tunnetamise ja kogemuste! Need põhivärvustes plastiliinid on ideaalsed kunstivahendid igas vanuses lastele, mis ühendab piiramatu mängu ja turvalise sensoorse kogemuse.

Neogrün plastiliinid on lapse- ja keskkonnasõbralikud, mille koostises ei ole inimestele ega loomadele kahjulikke ühendeid. Need on toodetud looduslikest taastuvatest toorainetest, kasutades ohutuid taime- ja mineraalpigmente. Neogrün näpuvärvid ei sisalda parfüüme, parabeene, sünteetilisi värvaineid, naftat ega muid kahjulikke kemikaale, samuti ei sisalda värvid allergeene nagu soja, pähklid, piimatooted, kala ja muna. Sisaldavad nisu.

Valminud kunstiteos taheneb õhu käes paari tunniga, kuid säilitab oma esialgse kuju ja läike, mida saab täiendada ka näpuvärvidega. Soovitame modelleerivat plastiliini kaitsta valguse eest, kui seda ei kasutata, et säilitada taimseid värvaineid. Looduslike pigmentide jälgi saab tekstiililt eemaldada seebise käsnaga, kuid kaitse väärtuslikke pindu otsese kontakti eest plastiliiniga.

Antud plastiliini juurde sobivad suurepäraselt ka voolimisvormid, voolimisrull ja teised üksikult ostetavad plastiliinide toonid.

1 x 120 g plastiliini potsik punases värvitoonis.

Palume kasutada ainult järelvalve all, väikeste osade tõttu lämbumisoht.

5 laos

Tootekood: plastiliin-punane Kategooria:

Instagram

1   55
1   43
15   185
6   39