Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • lastele ohutud plastiliinid meisterdamiseks
  • Ohutud plastiliinid lastele
  • Lapsele mõeldud plastiliinid

Must plastiliin

4,90

Lapsed avastavad värvide maailma omal moel – kõige paremini ikka läbi tunnetamise ja kogemuste! Plastiliin on ideaalne kunstivahendid igas vanuses lastele, mis ühendab piiramatu mängu ja turvalise sensoorse kogemuse.

Neogrün plastiliinid on lapse- ja keskkonnasõbralikud, mille koostises ei ole inimestele ega loomadele kahjulikke ühendeid. Need on toodetud looduslikest taastuvatest toorainetest, kasutades ohutuid taime- ja mineraalpigmente. Need ei sisalda parfüüme, parabeene, sünteetilisi värvaineid, naftat ega muid kahjulikke kemikaale, samuti ei sisalda värvid allergeene nagu soja, pähklid, piimatooted, kala ja muna. Sisaldavad nisu.

Valminud kunstiteos taheneb õhu käes paari tunniga, kuid säilitab oma esialgse kuju ja läike, mida saab täiendada ka näpuvärvidega. Soovitame modelleerivat plastiliini kaitsta valguse eest, kui seda ei kasutata, et säilitada taimseid värvaineid. Looduslike pigmentide jälgi saab tekstiililt eemaldada seebise käsnaga, kuid kaitse väärtuslikke pindu otsese kontakti eest plastiliiniga.

Antud plastiliini juurde sobivad suurepäraselt ka voolimisvormid, voolimisrull ja teised üksikult ostetavad plastiliinide toonid.

 

Laos

Tootekood: plastiliin-must Kategooria:

LISAINFO

1 x 120 g plastiliini potsik mustas värvitoonis.

Palume kasutada ainult järelvalve all, väikeste osade tõttu lämbumisoht.

Jälgi meid Instagramis

6   223
3   33
9   241
5   52