Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Gentoo pingviin

Pingviin – realistlik loomafiguur

4,90

Gentoo pingviin on keskmise suurusega pingviiniliik, keda leidub Antarktika-poolse ookeani kivistel saartel. Gentoo pingviinid eristuvad kõige hõlpsamalt nende pea kohal oleva valge “kapuutsimärgi” järgi ja on kõige tihedamalt seotud Adelie ja Chinstrappenguinsiga, mis kuuluvad samasse rühma.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale puslele “Arktika”.

Laos

Tootekood: pingviin-387184 Kategooriad: ,

LISAINFO

Mõõdud: 5 cm x 4,5 cm x 6,25 cm.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

3   56
11   59
4935   696
13   407
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.