Pesukaru – realistlik loomafiguur

4,90

Pesukarud on koheselt tuvastatavad nende mustade maskide järgi! Nad näevad välja nagu looduslikud bandiidid. Nende hõbehall kasukas on kaetud õrnalt musta varjundiga, muutes selle öise kõigesööja jaoks suurepäraseks kamuflaažiks. Pesukarude suurus on väga erinev, palju oleneb kättesaadavast toidulauast.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

2 laos

Tootekood: pesukaru-loomafiguur Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.016 kg
Mõõtmed 8 × 2 × 3.5 cm