Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • öökull
  • öökull-4
Hetkel otsas!

Öökull – realistlik loomafiguur

5,90

Öökullid on kohanemisvõimelised linnud ja elavad Arktikast Lõuna-Ameerikani. Nad tunnevad end koduselt nii eeslinnades kui ka metsas ja põllumaadel. Põhjapoolsed populatsioonid rändavad talvel soojematele aladele, kuid enamik elab alaliselt parasvöötmes.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile, mitmekihilisele õppepuslele “Loomade jälgedes” või puslele “Eesti metsloomad”.

Hetkel otsas!

Tootekood: öökull-387284 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 6 cm x 11 cm x 6,5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

8   197
20   79
24   281
8   70