Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Ninasarvikupoeg – realistlik loomafiguur

3,40

Valge ninasarvik on suuruselt teine maismaaloom ja tema kaal võib olla umbes 2 tonni. Ta on ninasarvikute hulgas kõige tavalisem liik ja elab Aafrikas. Valge ninasarviku peas on 2 sarve, mis on keratiinist, eesmine sarv on keskmiselt 90 cm pikk, kuid võib kasvada kuni 150 cm!

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale puslele “Savann”.

2 laos

Tootekood: ninasarviku-poeg-loomafiguur Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.018 kg
Mõõtmed 7 × 2 × 5.5 cm

Instagram

1   55
1   43
15   185
6   39