Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • must panter

Must panter – realistlik loomafiguur

5,90

Must panter ei ole iseseisev liik, vaid pantri perekonna melanistlike vormide ühisnimetus. Panter on pärit Aasiast, Aafrikast ja Ameerikast. Aasias ja Aafrikas on mustad pantrid leopardid, Ameerikas jaaguarid. Panter on tabamatu ja võimas loom, kes on hästi kohanenud mitmesuguste elupaikadega üle maailma ning on tuntud kui üks tugevamaid ronijaid kõigikide kasside hulgas.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis. Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale puslele “Savann”.

Ainult 1 laos

Tootekood: must-panter-loomafiguur-387017 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 14 cm x 3 cm x 5,5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

 

Jälgi meid Instagramis

6   221
3   33
9   241
5   52