Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • metssiga-kult
Hetkel otsas!

Metssiga (kult) – realistlik loomafiguur

4,90

Metssea koon on ilmselt üks selle looma kõige iseloomulikumaid jooni ja sarnaselt teistele metssigadele eristab see neid imetajaid teistest. Metssea ninamiku otsas on kõhrketas, mida toetab väike luu, mida nimetatakse prenasaaliks, mis võimaldab metssea nina kasutada toitu otsides buldooserina. Kõigi metssigade alumises huules on kihvad, ehkki isasloomadel on need emasloomade omadest suuremad ja kõverduvad suust tegelikult ülespoole.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile või puslele “Eesti metsloomad”.

Hetkel otsas!

Tootekood: metssiga-loomafiguur-387160 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 11 cm x 3,5 cm x 6 cm.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

5   25
8   198
20   79
24   281