Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • merilõvi realistlik loomafiguur

Merilõvi – realistlik loomafiguur

5,90

Merilõvisid nähakse sageli suurtes rühmades, nii peavad nad jahti ning paaritumishooajal rühmade arv veelgi suureneb. On juhtumeid, kus merilõvid on olnud vees viibivate inimeste suhtes agressiivsed. Arvatakse, et need teod on tingitud sellest, et merilõvid kas tahavad mängida või on nad isased merilõvid, kes näitavad territooriumil oma domineerimist.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale puslele “Veealune maailm“.

Ainult 1 laos

Tootekood: merilõvi-387115 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 11 cm x 9 cm x 6,5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

130   111
11   238
18   176
49   132