Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Mammutipoeg – realistlik loomafiguur

4,90

Mammutid ilmusid Pliotseenis 4,8 miljonit aastat tagasi. Nad elasid Euraasias, Aafrikas ja Põhja-Ameerikas. Ka mammutil olid tohutud kihvad, mida sai kasutatud nii toidu kaevamiseks, kogumiseks ning nii kiskjate kui ka rivaalide hirmutamiseks ja nende vastu võitlemiseks. Mammuti kihvad olid sageli üsna dramaatiliselt kaardus ja võisid olla kuni 5 meetrit pikad.

Mõõdud : 10 cm x 5 cm x 7 cm

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Antud figuuri juurde sobivad suurepäraselt ka meie puidust pusle “Dinosauruste kadunud maailm” ja dinosaurustega pusle.

1 laos

Tootekood: mammutipoeg-loomafiguur-387050 Kategooria:

Instagram

6   55
36   230
7   56
5   95