Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • kuningkobra

Madu kuningkobra – realistlik loomafiguur

4,90

Kuningkobrad on häbelikud ja rahuliku temperamendiga. Kui võimalik, püüavad nad kokkupuuteid inimestega vältida, roomates inimese juurest ära, kui aga provokatsioon jätkub, võib kuningkobra väga agressiivselt käituda. See ei kehti aga pesas mune kaitsva emase kuningkobra kohta – tema võib rünnata igas olukorras. Kobrad on kuulsad oma ähvardava kaelanaha poolest, nad ajavad selle laiali, kui tunnevad end ohustatuna või vihasena. Nad suudavad ka oma pead maapinnast kõrgele tõsta, mis pole mitte ainult hirmutav, vaid aitab neil ka toitu otsida. Seda maoliiki peavad maoteadlased maailma pikimaks mürkmaoks (3–5,5 m pikkune). Kuningkobra keskmine kehakaal on ligi 6 kg.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

 

Ainult 1 laos

Tootekood: madu-kuningkobra-loomafiguur Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 6 cm x 5,5 cm x 6,25 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

 

Lisainfo

Kaal 0,02 kg
Mõõtmed 6 × 5,5 × 6,25 cm

Instagram

6   42
3   43
2   64
3   62