Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Hetkel otsas!

Lumekakk- realistlik loomafiguur

4,90

Lumekakk on tuntud ka kui suur valge, arktiline või lumine öökull.  Tema levikuala on peamiselt polaarjoonel, kusjuures neid leiab üle Kanada, Gröönimaa, Euroopa ja Aasia. Lumine öökull on Quebeci ametlik lind Kanada kirdeosas. Eluspüsimiseks peab ta sööma iga päev umbes 5 hiirt, mis on peaaegu 2000 ühe aasta jooksul.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Hetkel otsas!

Tootekood: lumekakk Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.02 kg
Mõõtmed 5 × 2.5 × 5.5 cm

Instagram