Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • lõvi (2)
  • lõvi 387204
  • lõvi (1)

Lõvi (isane) – realistlik loomafiguur

5,90

Lõvi on üks suurimaid, tugevamaid ja võimsamaid kaslasi maailmas, kes jääb alla vaid Siberi tiigrile. Nad on Aafrika mandri suurimad kaslased. Nad on paljuski ainulaadsed, kuigi lõvide ja teiste kaslaste suurim erinevus seisneb selles, et nad on uskumatult seltskondlikud loomad, kes elavad koos pererühmades.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale puslele “Savann”.

Laos

Tootekood: lõvi-loomafiguur-387204 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 16 cm x 7,5 cm x 4 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

8   197
20   79
24   281
8   70