Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Lipitsa hobusetõugu loomafiguur

Hobune – Lipitsa tõug – realistlik loomafiguur

7,90

Lipitsa hobune on Lipitsa linnast pärit hobusetõug, keda loetakse Euroopa üheks vanimaks kultuurtõuks. Neid kasutatakse enamasti koolisõidus, seda ka kõrgemas koolis (haute école) Viinis Hispaania ratsakoolis. Lipitsa hobuse iseloomus on näha tõu esivanemate mõjutusi. Ta on tark ning hea õppimisvõimega, tasakaalukas, kuulekas ja hea töötahtega, ehkki temperamentne ja elavaloomuline. Lipitsa hobune püsib heade elutingimuste korral hea tervise juures kõrge eani.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale realistlikele pusledele farmiloomadest ja hobusest.

 

Ainult 1 laos

Tootekood: Lipitsa-hobune-loomafiguur-valge-387074 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 15 cm x 3 cm x 14 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

3   41
2   64
3   61
7   93