Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Hetkel otsas!

Leopard – realistlik loomafiguur

5,90

Leopard on keskmise suurusega metskass, kes on pärit erinevatest elupaikadest Sahara-taguses Aafrikas ja Lõuna-Aasias. Leopard on vilgas ja oportunistlik jahimees, kes on suutnud ära kasutada elupaiku, mida teised suured kassid ei kasuta, sest veedab palju aega meelsasti ka okstes.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis. Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Hetkel otsas!

Tootekood: leopard-loomafiguur Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.05 kg
Mõõtmed 14 × 3 × 5.5 cm

Instagram

1   55
1   43
15   185
6   39