Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Allahindlus!
  • 1000005933-scaled.jpg
  • Legode komplekt ja mänguraamat
  • 1000005915-scaled.jpg

Legode mängukomplekt ja raamat “Ehita oma unejutt”

12,90

Legodega ehitamine on lõbus ning sellesse raamatusse on koondatud kokku unejutud, mida saab üheskoos legodega lugeda! Raamatus olevad juhised õpetavad toreda ehitamise kaudu järgima juhendeid ning samas pakuvad lugemis- ja kuulamiselamust.

Uni on ülioluline, eriti laste jaoks, ent mõnikord on raske luua enne voodisse minekut mõnusat  õhkkonda. Kindlad une-eelsed rituaalid ja kvaliteetaeg lähedastega aitavad lapsel ennast korralikult välja puhata.Rahulikud õhtused mängud ja unejuttude lugemine loob lapsega tugevama sideme, ergutab tema loovust ja keelelist arengut, õpetab probleeme lahendama ning parandama tema sotsiaal-emotsionaalseid oskusi. Mängimine ja lugemine võiks olla miski, mida te mõlemad rõõmuga ootate.

Raamatus on kaheksa põnevat unejuttu: reisige võlulossis ümber maailma, õppige lendama vihmametsas, otsige koos piraatidega aaret, võtke osa kosmoses toimuvast võidusõidust, kohtuge üliagara robotiga, laulge koos andeka elevandiga, puhake koos dinosaurusega või pange unisele ämblikule tekk peale.

Kaante vahel olevas karbis on raamatuga kaasa ka mänguklotsid. Ehitage igal õhtul juhendi järgi üks ese ning lugege siis selle kohta käivat unejuttu. Järgmisel õhtul saate valida uue seikluse, mille ehitamist ja lugemist koos nautida.

Tulemuseks on parem ööuni kogu perele; ühtlasi panete aluse õigele unerutiinile, millest on lapsel kasu ka täiskasvanuna.

Ainult 2 laos

Tootekood: Koolibri-ehita-oma-unejutt-8526 Kategooriad: , , , , , ,

LISAINFO

  • Lehekülgi: 48
  • Mõõdud: 18×23 cm

Ei sobi alla 3-aastastele, sisaldab väikeseid osi! Kaante vahel olevas karbis on raamatuga kaasa ka Lego mänguklotsid.

 

Jälgi meid Instagramis

3   56
11   59
4905   692
13   407
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.