Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • lammas
Hetkel otsas!

Lammas – realistlik loomafiguur

4,90

Vastupidiselt levinud arvamusele on lambad äärmiselt intelligentsed loomad, kes on võimelised kõiksugu probleeme lahendama. Neil on veistega sarnane IQ ja nad on peaaegu sama targad kui sead.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile või puslele “Farmiloomad”.

Hetkel otsas!

Tootekood: lammas-loomafiguur-387096 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 10 cm x 3 cm x 7 cm.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

5   25
8   198
20   79
24   281