Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Kutsikas 387272
  • kutsik
  • kuts

Labradori retriiveri kutsikas – realistlik loomafiguur

3,40

Labradori retriiverist on aretatud nii sõbralik kaaslane kui ka kasulik tööloom. Esimese kasutuse leidis ta kaluriabina: võrkude tõmbamine, köite toomine ja kalade toomine külmalt Atlandi ookeani põhjaosast. Tänane labradori retriiver on sama heatahtlik ja töökas kui tema esivanemad, kuid töötab muu hulgas puuetega inimeste abikoerana, näituse-, otsingu- ja päästekoerana.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile  või puslele “Lustakad kutsikad”.

Ainult 1 laos

Tootekood: labradori-kutsikas-loomafiguur-387272 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 6 cm x 3 cm x 3 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

8   197
20   79
24   281
8   70