Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Laama realistlik loomafiguur
  • Laama realistlik loomafiguur

Laama – realistlik loomafiguur

5,90

Laamad on loomaliik kaamellaste sugukonnas laamade perekonnas. Nad ei ole ohustatud liik ja kuuluvad vanimate kodustatud loomade hulka. Kogu maailmas on umbes 3 miljonit isendit, 70% laamadest elab Boliivias.

Laamad on valmis vedama kaupu, kuid ainult teatud piirini, ülekoormatud laama lihtsalt keeldub liikumast. Laamad lamavad sageli maas ja võivad pahas tujus olles omanike pihta sülitada, susiseda või neid isegi jalaga lüüa, kuniks nende koormat vähendatakse.

 

Laos

Tootekood: laama - 387391 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 10 cm x 2,75 cm x 11 cm.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

1   45
3   33
9   241
5   52