Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • kobras (2)
  • kobras 387078
  • kobras (3)
  • kobras (1)
Hetkel otsas!

Kobras – realistlik loomafiguur

3,40

Ujuv kobras sukeldub kiiresti, samal ajal laia sabaga jõuliselt vett lüües. See tähendab, et kobras tekitab tugevat lärmi, mida on kuulda suurel kaugusel vee kohal ja all. See kopra hoiatusmüra on hoiatus piirkonna kopratele. Kui kobras on selle ohusignaali andnud, sukelduvad lähedal asuvad koprad ega pruugi mõnda aega tagasi üles tulla.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile, mitmekihilisele õppepuslele “Loomade jälgedes” või puslele “Eesti metsloomad”.

Hetkel otsas!

Tootekood: kobras-loomafiguur-387078 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 8,5 cm x 3 cm x 3 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Lisainfo

Kaal 0,025 kg

Instagram

5   17
8   197
20   79
24   281